instagram takipçi kasma

instagram takipçi kasma

İnstagram Takipçi Kasma Ücretsiz
İnstagram Takipçi Kasma Nedir?
Başlıktan da anlaşılacağı üzere instagram takipçi kasma denilen olay aslında instagram takipçi kazanma ile bire bir aynı diyebiliriz. Burada kasma denilmesinin sebebi ise, son zamanlarda internet ağızıyla çok fazla kullanılmasıdır. Çoğu zaman oyun oynuyarak vakit geçiren biri oyun kasıyorum veya video uygulamaları ile uğraşan birinin video kasıyorum gibi terimleri sık sık kullanması gibi düşünebiliriz. Nereden gelmiş olduğu tam olaak bilinmeyen bu kelime ile ilgili olarak instagram üzerinden insanlar birşey yapmak istediği takdirde çoğu zaman Google veya ona benzer arama motorundan instagram takipçi kasma, instagram takipçi nasıl kasılır gibi çeşitli sözcüklerden yardım alırlar.
İnstagramda Takipçi Kasmanın Püf Noktaları Nelerdir?
Artık günümüzde herkesin elin bir akıllı telefon mevcuttur. Elinizin altında bulunun bu akıllı telefonlar bizlere sunmuş olduğu imkanlarda hiçbir zaman sınır tanımamaktadır. Facebook'tan İnstagram'a kadar, oyun oynayıp, internette sörf yapmak gibi birçok alternatif mevcuttur. Eğer sizde instagram takipçi kazanmak isterseniz bunun iki türlü yolu vardır. İlk yol kolay bir alternatif olarak gözükse de bazen tehlikelere yol açabilir. Bu yoldan bahsedecek olursak, çeşitli siteler üzerinden takipçi satın alarak hesabınızın etkileşimini artırabilirsiniz. Diğer ve en garanti yol ise organik olarak takipçi kasmaktır. Uzun  soluklu bir uğraş olsa da takipçileriniz organik olacağından geri takibi bırakma gibi olaylar normalden daha az olacaktır ve aktiflik çok daha iyi olur. Organik takipçi kasmak için de reklam verebilir veya aktif bir şekilde fotoğraf paylaşabilirsiniz. Bunlar organik takipçi kasmanın temel kuralları olarak bilinir. 
Özellikle çok fazla kullanılan diğer metodlardan biri de takip ederek takipçi kazanmaktır. Kısaca bahsedecek olursak Facebook ve İnstagram birbirine entegreli olduğundan Facebook'tan arkadaş olup ta instagramdan değilseniz instagram bir şekilde o arkadaşınız karşınıza çıkar. Sizde arkadaşlarınızı takip edebilirsiniz. Böylece o arkadaşlarınız da sizi takip eder ve takipçi kasmış olursunuz. Bu metodun adı ise geri takip yapma olayı dır. Ne kadar çok kişiyi takip ederseniz, o kadar çok da arkadaşınız olur.

2018-07-03 01:52:17

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram beğeni hilesi

instagram beğeni hilesi

instagram dünyanın her bölgesinde kullanılan oldukça geniş kitlelere hitap eden oldukça geniş bir sosyal medya platformudur. Milyonlarca kullanıcısı bulunan instagram pek çok alandan insanı

instagram takipçi hilesi

instagram takipçi hilesi

Günümüzde insanlar akıllı telefonları üzerinden en çok sosyal paylaşım sitesi olarak instagramı tercih etmektedir. İlk çıktığı zamanlarda sadece fotoğraf paylaşımı yapılıyor olsa

-->